OSK Pol-Car

Posiadamy komplet pojazdów szkoleniowych do realizacji kursów na prawo jazdy kat. AM, A1, A2, A, B, B z automatyczną skrzynią biegów, C, CE, D, BE, T.

Obecnie posiadamy dwa place manewrowe do nauki jazdy na kat. B, BE, C, CE, D, i T jeden w Sanoku i w Lesku. Posiadamy też profesjonalny „tor motocyklowy” na którym prowadzimy szkolenie na kat. AM, A1, A2, A oraz na kartę rowerową.

Prowadzimy również kursy operatorów maszyn do robót budowlanych (kurs operatora koparko-ładowarki, walca drogowego i koparki jednonaczyniowej) oraz kursy na operatora żurawi przenośnych (HDS) i wózki widłowe. Prowadzimy kursy kwalifikacyjne i szkolenia okresowe dla kierowców zawodowych. Ostatnio powiększyliśmy flotę samochodową o drugi nowy samochód ciężarowy MAN TGL 12.250 i przyczepę tandem firmy Gniotpol, które wyposażone są w systemy aktywne zapewniające bezpieczeństwo jazdy takie jak: ABS, ASR, ESP z możliwością ich wyłączenia zgodnie z wymogami Ministerstwa Infrastruktury. Ww. pojazdy używamy do szkoleń na kwalifikację wstępną kierowców zawodowych. Posiadamy również autobus Otokar Vectio na którym prowadzimy szkolenie na kat. D. Nasi kursanci po zakończeniu szkolenia zdają egzamin państwowy w WORD w Krośnie na naszym autobusie Otokar Vectio.

Posiadamy status Super OSK w związku z tym posiadamy uprawnienia do szkolenia w zakresie teorii na wszystkie kategorie prawa jazdy metodą e-learning (nauka za pomocą z komputera i Internetu).

Prowadzimy kursy na instruktorów nauki jazdy oraz obligatoryjne coroczne warsztaty dla instruktorów. Organizujemy również nieodpłatne szkolenie dzieci na kartę rowerową.

Od 2009 roku główna siedziba naszej firmy znajduje się w nowym obiekcie przy ul. Waryńskiego 18 w Lesku. Budynek jest klimatyzowany, sale wykładowe wyposażone są w sprzęt multimedialny, komputery, projektory cyfrowe, Internet do szkoleń metodą e-learning, tablice interaktywne Qomo. Wykłady teoretyczne poparte są multimedialnym programem dydaktyczno-informacyjnym.
Doświadczona i anielsko cierpliwa kadra instruktorska gwarantuje Państwu bezstresowy przebieg kursu.

Prowadzimy szkolenia na obszarze powiatów: leskiego, bieszczadzkiego, sanockiego i krośnieńskiego. Dbałość o wysoką jakość prowadzonych szkoleń, wysoką zdawalność i wysoki poziom obsługi kursantów prowadzi do sukcesywnego rozwoju firmy.